Wymiana rozdzielni

W zakresie naszych usług znajdują się prace elektryczne na wysokości, między innymi wymiana rozdzielni. W wielu budynkach czy na licznych obiektach napotykamy jeszcze stare rozdzielnie z bezpiecznikami topikowymi, które wymienia się na nowocześniejsze systemy.
Na rynku dostępnych jest wiele różnych rozwiązań. Podział wynika z przeznaczenia i miejsca zastosowania, funkcji oraz typu konstrukcji poszczególnych modeli. Dzieląc je według ostatniego kryterium, możemy wyróżnić rozdzielnice:

  • skrzynkowe;
  • tablicowe;
  • szafowe.

Wymiana rozdzielni to przede wszystkim przestrzeganie zaleceń producenta, przepisów prawa budowlanego i oczywiście zasad BHP.
Dopiero na tych podstawach można zająć się kwestiami technicznymi. Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest dla nas najważniejsze. Dbamy zarówno o pracowników, o dobro osób postronnych jak również o przyszłych użytkowników i ich ergonomie pracy.
Gdy klient decyduje się na wymianę rozdzielni, możemy zaproponować również skuteczną naprawę. Elektrycy z naszego zespołu posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacje do pracy przy instalacjach elektrycznych. Certyfikaty uprawniają nas również do pracy na wysokości. Jesteśmy doświadczonymi alpinistami, dzięki czemu zyskujemy przewagę nad konkurencją.
Obszar naszego działania obejmuje całą Polskę. Obsługujemy klientów kompleksowo, więc jeśli oprócz wymiany lub montażu chcesz abyśmy przeprowadzili jakiś serwis na Twoim obiekcie, poinformuj nas wcześniej, a na pewno zrealizujemy dla Ciebie to zlecenie!