Wymiana reklam

Uszkodzona reklama wygląda nieestetycznie, co może zniechęcać przechodniów do skorzystania z oferowanych usług firmy reklamującej się. Ponadto zniszczenia sprawiają, że reklama staje się nieczytelna i zupełnie nie spełnia swojej funkcji. Zamiast informować i zachęcać potencjalnych klientów, dezorientuje i odstrasza.
W przypadku nieznacznych naruszeń struktury reklamy przestrzennej, kasetonu czy innego rodzaju nośnika proponujemy naprawę reklam. Przy poważniejszych uszkodzeniach proponujemy wymianę reklamy. Nowa reklama pozwoli firmie odzyskać stary blask.
Wymiana reklam składa się z kilku kroków:

  • ustalenie szczegółów zlecenia z klientem;
  • oględziny obiektu i opracowanie schematu działania;
  • demontaż reklamy istniejącej;
  • przygotowanie powierzchni pod nową reklamę;
  • montaż reklamy;
  • uporządkowanie miejsca pracy.

Wymiana reklam to również działania w trakcie kampanii reklamowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dokonujemy stosownych pomiarów i obliczeń przed zamontowaniem nowej reklamy w miejscu starej. Kluczową rolę gdy wykonujemy montaż reklam każdego rodzaju pełnią mocowania. Dbamy o to, żeby cała konstrukcja była stabilna i trwała.
Satysfakcja naszych klientów oraz ich bezpieczeństwo to dwie najważniejsze sprawy w naszej pracy. Jesteśmy profesjonalistami i umiemy poradzić sobie z największymi wyzwaniami. Spełnimy najwyższe standardy. Od przeszło 15 lat realizujemy zlecenia prac wysokościowych i przez co najmniej kolejnych piętnaście będziemy kontynuować swoją przygodę z linami.
Obsługujemy obiekty każdego rodzaju na terenie całego kraju. Możesz skontaktować się z nami przez telefon albo za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czekamy na twoje zapytanie ofertowe!