Prace elektryczne na wysokości

Usługi elektryczne na wysokości wymagają nie tylko uprawnień do pracowania z dostępu linowego, ale także certyfikatów potwierdzających zdolność do pracy z wysokimi napięciami. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia SEP do 1 kV, co potwierdza ich kwalifikacje. Dodatkowo możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w pracach elektrycznych na dużych wysokościach. Dzięki temu opracowaliśmy sprawdzone sposoby na różne trudności pojawiające się podczas pracy. Zlecenie przez nas wykonywane przebiega sprawnie i dokładnie!
Oferujemy następujące prace elektryczne na wysokości:

Jeśli chodzi o prace elektryczne na wysokości to bardzo ważnym jest odpowiednie zabezpieczenie przed upadkiem. Zwracamy uwagę na regularne serwisowanie używanego przez nas sprzętu. Stosujemy odpowiednią odzież i akcesoria ochronne, aby uniknąć wypadków przy pracy. Warto wiedzieć, że zasób naszej wiedzy też stale się powiększa – odwiedzamy kursy i szkolenia, na których dowiadujemy się praktycznych informacji na temat nowych norm i standardów obowiązujących w Polsce.
Nie ograniczamy się do jednego typu konstrukcji – obsługujemy wszystkie rodzaje budynków od magazynów po apartamentowce. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – umów się na spotkanie już dziś! Jesteśmy do Twojej dyspozycji online lub telefonicznie.