Naprawa rozdzielni

Usterki w instalacji elektrycznej mogą paraliżować działanie całego obiektu i utrudniać pracę wielu ludziom, dlatego lepiej im zapobiegać przez regularne przeglądy i serwis. Nawet jeśli montaż rozdzielni został przeprowadzony prawidłowo, w ciągu jej eksploatacji może dojść do awarii, które należy szybko usunąć.
Rozdzielnia do ważny element instalacji elektrycznej. To właśnie w tym miejscu dochodzi do rozdziału energii w budynku i zabezpieczane są obwody. Istnieje bardzo wiele różnych typów rozdzielnic, ale wszystkie powinny wyróżniać się odpornością, przejrzystością i niezawodnością. Niestety, jak każdy element instalacji elektrycznej, rozdzielnia również może ulec uszkodzeniu. W takim wypadku należy niezwłocznie skontaktować się z naszą ekipą i zamówić usługę: naprawa rozdzielni.
Wystarczy, że do nas zadzwonisz i opiszesz rodzaj usterki, a my przedstawimy Ci dalszy plan działania i propozycję terminu wizji lokalnej. Udzielimy Ci wskazówek, jak zabezpieczyć uszkodzoną rozdzielnię do czasu naszego przyjazdu. W trosce o Twoje bezpieczeństwo prosimy: Nie próbuj sam wykonywać napraw przy instalacji elektrycznej! Wysokie napięcia, z jakimi możesz mieć do czynienia podczas takich czynności są bardzo niebezpieczne, a wypadki z udziałem prądu często kończą się śmiercią. Aby uniknąć tragicznych konsekwencji, skontaktuj się z nami.
Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych elektryków z uprawnieniami SEP dlatego naprawa rozdzielni to dla nas chleb powszedni. Posiadamy certyfikaty poświadczające naszą zdolność pracy z dostępu linowego, więc nawet najwyżej położone części instalacji czy miejsca z utrudnionym dostępem nie stanowią dla nas wyzwania.
Wybierz naszą ekipę, jeśli interesuje Cię:

  • darmowy dojazd na terenie Warszawy;
  • niezawodność i terminowość;
  • najlepsze materiały;
  • solidne wykonanie;
  • atrakcyjna cena;
  • długa gwarancja.

Napisz maila lub w pilnych sprawach skorzystaj z telefonu – numer znajdziesz w zakładce „Kontakt”.