Naprawa reklam

Nawet najlepszej jakości reklama może ulec zniszczeniu mimo regularnym serwisom. Najczęstszymi wadami są uszkodzenia mechaniczne lub te, wywołane warunkami atmosferycznymi. Korozja elementów nośnika to również powszechnie spotykany problem wśród właścicieli reklam. Zarówno zbyt wysokie, jak i skrajnie niskie temperatury mają negatywny wpływ na wygląd reklamy. Wiatr lub silne opady także bardzo niszczą banery i inne reklamy outdoorowe. To z kolei może zaszkodzić wizerunkowi firmy – reklama ma przecież przyciągać, a nie odstraszać klientów! Nie od razu trzeba jednak rezygnować z tej formy marketingu i wykonywać kompletny demontaż reklamy – czasami wystarczy naprawa reklam w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.
Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z pękniętą osłoną, zardzewiałym stelażem czy przepalonymi żarówkami, dołożymy wszelkich starań, żeby reklama wyglądała jeszcze lepiej, niż świeżo po montażu. Jeżeli usterka jest poważna, wymieniamy dany element konstrukcji na nowy, tak aby reklama odzyskała świeży, zachęcający wygląd.
Jako że jesteśmy profesjonalnie wyszkolonym zespołem, obsługujemy nawet te najwyżej zamieszczone nośniki reklamowe. Naprawa reklam to u nas usługa kompleksowa, od reklam przestrzennych po wolnostojące reklamy wielkoformatowe. Nie zwlekaj i już dziś daj swojej reklamie szansę na drugie życie!