Mycie reklam

Reklama nie może być brudna – to nie ulega wątpliwości! Baner lub szyld sklepu pokryty warstwą zanieczyszczeń zamiast zachęcić przechodniów do odwiedzenia lokalu, może ich skutecznie odstraszyć. Z tego powodu należy regularnie wykonywać mycie i serwis reklam. Zadzwoń do nas i umów się na oględziny obiektu, podczas których dokonamy oceny stopnia zanieczyszczeń i wyceny zlecenia. Jeżeli zauważymy, że reklama jest poważnie uszkodzona, możemy wykonać jej demontaż i naprawę. Jeżeli przygotowałeś się na wymianę i zaopatrzyłeś się w nowy szyld lub baner, szybko i fachowo wykonamy jego montaż.
Aby uniknąć naruszenia powierzchni reklamy lub jej odbarwienia, do mycia stosujemy specjalnie dobrane do jej rodzaju środki czyszczące oraz przyrządy. Dzięki użyciu wody demineralizowanej, struktura powierzchni reklamowej nie zostaje uszkodzona, a efekt czystości utrzymuje się dłużej, niż po myciu zwykłą wodą. Po dokładnym umyciu, zabezpieczamy reklamy środkami ochronnymi oraz udzielamy wskazówek, co do dalszej konserwacji powierzchni.
Kasetony, banery i tablice reklamowe myjemy przeważnie przy użyciu myjki i zciągaczki, a reklamy wielkoformatowe wolnostojące czyszczone są pod ciśnieniem. Zwracamy uwagę na to, żeby środki, jakich używamy, były przyjazne środowisku.
Na nasze wsparcie przy myciu reklam możesz liczyć nie tylko w Warszawie! Chętnie odwiedzimy również klientów z miast sąsiadujących ze stolicą – zapytaj naszego konsultanta o szczegółowe przedstawienie warunków współpracy.