Montaż rozdzielni

Instalacja elektryczna to jeden z najważniejszych systemów na obiekcie. Prawidłowe wykonanie zapewnia długotrwały komfort i bezpieczeństwo przy eksploatacji. Rozdzielnia to miejsce, gdzie drogi kablowe łączą lub rozdzielają się, miejsce występowania zabezpieczeń różnego typu . W zależności od sposobu montażu można podzielić je na:

  • natynkowe
  • podtynkowe
  • szafy.

Nasza firma od wielu lat wykonuje prace elektryczne, co sprawia, że mamy bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o montaż rozdzielni. Mimo wszystko nie zamykamy się na możliwości rozwoju – uczęszczamy na cykliczne szkolenia i odwiedzamy kursy praktyczne, na których poszerzamy wiedzę i doskonalimy umiejętności. W naszych referencjach nie brakuje wzmianek o terminowości, solidnym wykonaniu. Do każdego zlecenia mamy indywidualne podejście, dzięki czemu jesteśmy doceniani przez klientów.
Wykonując montaż dróg kablowych jak również montaż rozdzielni zwracamy uwagę na spełnienie wszystkich norm opisanych w prawie budowlanym. Po wykonaniu pracy przekazujemy zleceniodawcy protokół z pełną dokumentacją techniczną na temat instalacji a także wykonanymi pomiarami. Wspólne bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego podczas pracy ściśle przestrzegamy zasad BHP.
Masz problem z rozdzielnicą? Zadzwoń do nas i opisz usterkę, a przedstawimy Ci najbliższy wolny termin na wizję lokalną.