Montaż banerów

Prawidłowo wykonany montaż banerów będzie przez długi czas pełnił funkcję wizytówki Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki skorzystaniu z usług naszej ekipy, możesz mieć pewność, że Twój baner będzie zachwycająco prezentował się na tle innych reklam w okolicy. Jeżeli nie zdecydowałeś się jeszcze na konkretny model, polecamy Ci skonsultowanie pomysłu z naszymi pracownikami, którzy pomogą Tobie w podjęciu decyzji. Na etapie projektowania ważne jest uwzględnienie kilku ważnych czynników przed montażem baneru:

  • Rodzaju powierzchni do której ma być przymocowany
  • Wilekości banera
  • Ilości punktów montażu i sposobu montażu definiowanego przez inwestora czy narzuconego przez specyfikę obiektu

Montaż banerów wykonujemy od wielu lat. Oferujemy różne sposoby jeśli chodzi o montaż reklam, jednakże nasi klienci najczęściej decydują się na montaż przy pomocy opasek zaciskowych do linki stalowej. Przekłada się wtedy opaski przez specjalnie do tego przeznaczone metalowe oczka, czyli regularnie rozmieszczone ocynkowane otwory na krawędziach baneru. Taki sposób mocowania pozwala na dokładne wyważenie i równomierne naciągnięcie konstrukcji. Staje się trwalsza i odporniejsza na działanie wiatru.
Kluczowe dla długowieczności konstrukcji jest właściwe przygotowanie podłoża przed montażem. Nasza ekipa podczas oględzin oceni stan powierzchni czy konstrukcji, na której baner ma zostać zamontowany. Może się zdarzyć, że zalecimy odświeżenie zabezpieczeń antykorozyjnych czy montaż zabezpieczeń przeciwko ptakom, jednakże wszystkie prace dodatkowe są przez nas konsultowane z klientem przed ich wykonaniem i często nie są obligatoryjne.
Najczęściej montaż banerów reklamowych wykonujemy na konstrukcjach wolnostojących bądź fasadach budynków. Niezależnie od tego, jak wysoko ma znajdować się Twój baner – my go zamontujemy! Mamy w zespole wyszkolonych, doświadczonych alpinistów, którzy im wyżej pracują tym mają większą satysfakcję.
Oprócz montażu reklam, oferujemy również serwis oraz naprawę. Szczegóły znajdziesz w naszej ofercie.