montaże

Doświadczenie i efektywność

Firma Vert specjalizuje się w montażu wysokościowym i pracach w dostępie linowym
i ogólnobudowlanym. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte na dziesiątkach największych i najtrudniejszych projektów w Polsce pozwala nam skutecznie wykonać prace szczególnie niebezpieczne w trudno dostępnych miejscach.

Kompletne doświadczenie, planowanie prac i procedur, dokumentacja, doświadczona
i wyposażona ekipa stale obecna na budowie oraz aktualizowane standardy działania to zasady naszej pracy.

Pracujemy wydajnie i lubimy w ten sposób zarabiać, sprawna i wydajna praca to nasz zysk
i obustronna satysfakcja potwierdzona referencjami.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

501 131 292

Kompleksowa obsługa i uprawnienia


Montaże wykonujemy kompleksowo. Pomagamy w przygotowaniu projektu, wyborze technologii i opracowaniu metod dostępu i prowadzenia prac.

Jako autoryzowany wykonawca systemów bezpieczeństwa i środków ochrony wykonujemu profesjonalne strefy dostępowe i zabezpieczenia wraz z dokumentacją. 
Wykonujemy również jako certyfikowany wykonawca profesjonalne naprawy i aplikacje systemów malarskich wraz z określeniemwarunków aplikacji i nadzoru jakościowego.
Uprawnienia do obsługi zwyżek, ładowarek teleskopowych, wózków widłowych, podestów i pomostów roboczych oraz montażu Siatkowych Platform Roboczych i systemów bezpieczeństwa dają nam swobodę i szerokie możliwości transportu i dostępu.

Kursy BHP, ratownictwa medycznego i wysokościowego, własna sieć radiowa oraz procedury i bieżąca weryfikacja zagrożeń oraz koordynacja prac z kierownictwem zwiększają bezpieczeństwo budowy i wydajność.

Zobacz referencje i uprawnienia